Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brzozowa Gać: Zderzenie czterech pojazdów

Utworzony przez :), 8 sierpnia 2010 r. o 21:57 Powrót do artykułu
Tedeusz napisał:
No zgadzam się z Tobą. Jeszcze dodał bym do tego obowiązek zapewnienia przez państwo dla każdego użytkownika drogi pojazdu zgodnego z najnowszymi (aktualnymi) normami bezpieczeństwa, wyposażonego we wszelkie możliwe poduszki i kurtyny, elektroniczne systemy bezpieczeństwa jazdy, corocznie zmieniane opony, klimatyzację, no i wystarczy. Bo przecież właśnie panstwo zezwala poprzez pieczątkę diagnosty na to aby po drogach jeździł ledwie żywy złom, to niech teraz uczyni to pozwolenie realnym i zapewniającym bezpieczeństwo. A pieniądze są w źródle jak wyżej.
Jestem specjalistą d/s analizy przyczyn wypadków. Proszę nie zwalać całej winy na kierowców, bo każdy z nas nim jest i sami wiecie, że to nie prawda. No może nie wiecie. Ja bylem już przy analizie tak kuriozalnych wypadków, że nie zmienię zdania. Ruch wzrósł ogromnie, więc jak ma wzrosnąć bezpieczeństwo na drogach, skoro infrastruktura drogowa prawie się nie zmieniła. Tak tak, można się nabijać że Państwo powinno dać samochód, dopóki nie spotka to ciebie i ciebie jako przepisowo jadącego kierowcę, a przypominam, że na drogi płacimy podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram gościa. Szczególnie po tej lekturze. http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-kraj-dziur-atrap-i-zwlok,nId,291816
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...